5 stycznia 2018

Okazja, warta każdego poświęcenia ! :)) Pani Prezydentowa, postanowiła dać na aukcje 
WOŚP-Jurka Owsiaka, swój 3 częściowy kostium w kolorze fuksji, rozmiar S:)Miała go w ważnej dla Polski sytuacji. Gościła wraz z małżonkiem, Prezydenta Trumpa z małżonką.
 Chce zapomnieć ?:)Chętnym z wagą ponad rozmiar, zalecany natychmiastowy post. (suchar i woda z octem, uczciwie) 
Nie da rady popuścić na szwach ;)nie, nie. Szyty oszczędnie. Na figurę, pani Prezydentowej. Pan Prezydent, był uprzejmy oddać swoją jedwabną muchę, na tę aukcję. Miał ją tylko raz,... pod szyją:) Zapach światowej firmy, utrzymujący się na niej, spełni najbardziej wybredne gusta... o to jest spokojny.
 Spytacie czemu nie długopis? Ten zarekwirował p. Prezes. Jest w jego sejfie.

Minister Szyszko przeprasza, że nie może dać skórę Rysia, na aukcję Owsiaka.Specjalnie w tym celu, zresztą,  wyprawił go do krainy spokoju. Jakiś zazdrośnik z PO, zakablował i prokuratura musi teraz jakiś czas  udawać, że jemu, ministrowi, robi "kuku".:)  A z licznie wypchanymi zwierzakami ze swojego lasu, tudzież z ROGAMI, tzw, porożem, nie chce się rozstawać. Stanowią jego wizytówkę od lat. Żona też je pokochała.:)Po bezsensownym procesie w sądzie,  odda skórę  Rysia, pod licytację. Ku chwale Orkiestry.
Dopóki ma swój Las i swoją Puszczę, może sobie upolować co chce. Dla osłody jednak, podaruje dla Orkiestry czapkę myśliwego z wizerunkiem Jelenia i osobistym podpisem.
 😅
*****
Wiadomość z ostatnie chwili:
Tego roku,  pan Prezes, JK, w celu ocieplenia wizerunku, z powodu otwartej przez lata wojny z panem Owsiakiem, podaruje na aukcję swoje sznurówki. Raz używane, i nie porwane.
 😋
 A  co podaruje papa Rydzyk z radia M. w swym Miłosierdziu Bożym ?
 Chętnie odpowiedział: ...podaruję modlitwę w "odpowiedniej formie" - zaznaczył tajemniczo. Jakiej ? - nie odpowiedział
                   ******************************

Mam nadzieję, że w tym roku znowu Jurek przebije sumę z poprzedniego roku. Tego mu życzę z całego serca, dokładając swój skromny udział:)
  Powodzenia dla Orkiestry i wszystkich graczy! :)
 💓💓💓💓💓💓💓💓

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.