18 lipca 2017

KUKIZ całuje ...ekran :)

Gorąca atmosfera prawda? niestety, nie mogłam sobie dzisiaj odmówić oglądania TV. Dzisiaj, w tak ważnym dniu, jak zamach na  ustrój Polski ...nie mogłam być obojętna. Piszę teraz, a jest godz. 22. Widzę tłumy ludzi, tysiące .. a może setki. Krzyczą, żeby prezydent zawetował obie ustawy o sądach. W SEJMIE PRACA WRE! wychodzi na to , że dzisiaj chcą wypchnąć najważniejszą ustawę z sejmu. Wtedy państwo Polskie, będzie
TOTALNIE zarządzane w sposób DYKTATORSKI !przez jednego, CHOREGO POSŁA, p.KACZYŃSKIEGO.


ZARZĄDZANIE NA STRACHU, jest też w planach p. ZBIGNIEWA ZIOBRY! 
Teoretycznie miałby wszystkie nitki w swoim ręku. A konus na Żoliborzu,  pociągał by nimi do woli.
 Dzisiaj p. prezydent dał ultimatum Sejmowi. Jeśli  Sejm przegłosuje jego dwie poprawki, w ustawie o sądach, to on podpiszę też ustawę o Sądzie Najwyższym. Tylko tyle!!!???."Olewanko" dla  Konstytucji, to jest to, czego prezydent ma pilnować????A GDZIE PRZESTRZEGANIE KONSTYTUCJI?

Partia "Kukiz 15"po tej wypowiedzi dziękowała prezydentowi za tyle łaski:) Lider partii, powiedział: "jak usłyszałem tę nowinę to pocałowałem ekran telewizora z radości."potem uzupełnił, że to przenośnia bo całował przez ekran prezydenta. Za to, ze uwzględnił jego jedną propozycję:)))  Boszsz, dlaczego tacy posłowie są w Sejmie?

 Panie KUKIZ, czy z równą radością będzie całował pan...prezydenta w..? właśnie przygotował.Nie tylko dla pana, dla większości Narodu ! gdyby podpisał jednak obie ustawy.

(Według mnie, podpisze!)To słaby człowiek. Konstytucja dla niego nic nie znaczy. Wiele razy to udowodnił. Pomoże tym samym, zemścić się na narodzie. Trzeba mieć to na uwadze.
(bardzo chciałabym się mylić)

to wtedy panie za przykładem tej pani z przodu ,(z podłożonym listkiem)podstawiają, i walczą dalej ! :)

Co pan tam robi w tym sejmie!!! panie P.
  
Ustawy są Niekonstytucyjne! i "malutka kosmetyka"prezydenta, choć ważna, nic nie zmieni.
KONIEC, KROPKA! 
KACZYŃSKIEMU ZALEŻY TYLKO WZIĄĆ NARÓD ZA M...ups. za buźkę! 

Osobiście uważam, że kobiety same poradziłyby sobie z tymi problemami. Panie z Nowoczesnej, (cztery) są super! mądre, i potrafią jasno wykładać problem. Petru, kurza nać!!ty się lepiej nie odzywaj człowieku ! Schetyna... człowieku, zniknij !

Ps. dzisiaj zauważyłam że od tygodnia gogle nie daje na swoich stronach, zawiadomień  o nowych notkach blogerów. Niewidoczne są też plusy na G+.(Na wielu blogach) Cenzura? :) NIE SZKODZI.  Dopóki pozwalają pisać to piszę. Wszystko widzę jednak na prywatnej stronie, to wystarczy. Licznik jest tylko dla wiadomości, że ktokolwiek zagląda:) Nawet z jednej osoby się cieszę:)
Pani Pawłowicz, powiedziała, spontanicznie , że: we wrześniu rząd weźmie się za media. TV, prywatne także, a jakże. Teraz  kontrolują "subtelnie" internet. Brawo! róbcie tak dalej.  A ja i tak będę pisała to,  co mi w duszy gra, lub "zalega".Tak piszę od początku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.