9 lipca 2017

Jutro też tak powie?


Kurka wodna, w ostatniej choćby miesięcznicy, ani słowa modlitwy nie słyszałam. Chyba że, Rydzyk zmienił teksty.:))) On wszystko może! Podzielił rodaków, cały kościół K. Okradał i okrada. Sam również "modli się" publicznie, językiem jadowitym i głosząc, że to zrobione zło przez lata, trzeba natychmiast naprawić:)) (poprzedni rząd był mniej hojny, dlatego przegrał):)
   
    "Modlę się tutaj a wy mi przeszkadzacie".(JK)

   " Modlitwa ma być rozmową z Bogiem  a nie manifestacją polityczną. Ktoś powinien przypomnieć Kaczyńskiemu, co Jezus powiedział o modlitwie:"Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki i zamknij drzwi".

    A biskup Pieronek?
    Oto, co biskup Tadeusz Pieronek sądzi o "miesięcznicowych modlitwach" Kaczyńskiego:

W ocenie biskupa Tadeusza Pieronka, tylko msza święta w dniu miesięcznicy smoleńskiej jest uroczystością religijną. – Ludzie wychodzący z katedry robią politykę. Te marsz i wypowiedzi przed Pałacem Prezydenckim nie mają charakteru religijnego. Miesięcznice smoleńskie to czysta polityka. (…) Nie chodzi już o zmarłych. Chodzi o politykę. To, co się tam słyszy podczas wystąpień, to włosy stają dęba – mówi były sekretarz generalny Episkopatu Polski w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Jak dodaje biskup, obchody miesięcznic nie skończą się, gdy w stolicy staną pomniki Lecha Kaczyńskiego i ofiar katastrofy smoleńskiej. – To tylko pretekst. Gdyby nie ten, byłby inny. Wkrótce w każdym miasteczku będzie musiał być pomnik Lecha Kaczyńskiego, jak w ZSRR pomnik Stalina. (…) Można próbować wprowadzić taką religię, ale to będzie religia Kaczyńskiego, nie religia chrześcijańska – tłumaczy bp Pieronek "     (komentarz znaleziony w sieci).

i drugi
"   Kaczyński idzie drogą Adolfa! Ten też nazywał Polaków podludźmi i zwierzętami, też przejął prokuraturę, TK i sądy, też stworzył program podobny do 500+ , żeby gawiedź siedziała cicho, oraz też zbudował obronę terytorialną niezależną od dowództwa wojskowego (SA), do tego ta pisowska dostała prawo strzelania do Polaków! "

No i wystarczy!


do wtorku :)           drugą odsłonę też polecam...fajnie cofnąć się we wspomnieniach...:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.