20 lipca 2017

Dyktatorskie rządy jednej partii wróciły...

 To co się działo w komisji o "reformie" Sądu Najwyższego, to hańba dla Polski.. wstyd!
 Żałosne, że komisję prowadził twórca " reformy" poseł, sędzia sądu komunistycznego ! Ten, co podczas stanu wojennego w Polsce, wsadzał do więzień opozycjonistów. 
Wczoraj, prowadził głosowania po bolszewicku! tak jak go uczono. Historia zatoczyła koło.

Ciemny naród, znowu przywrócił komunizm! Młodych mi szkoda. Nie wiedzą co rodzice im zafundowali, czy babcie. Mam nadzieję, że długo nie będą się "ogarniać "? Oczywiście ci, którym kościół nie zdążył zrobić wody z mózgu. Na swoim grzbiecie już mają miliony długów do spłacenia. Potem będą tylko dokładane. Kiedy "pisiewicze" wszyscy obłowią się,..zostanie ruina, dla nich. Bez pomocy z jakiegokolwiek państwa.

Ktoś taki jak p. Suski, obleśna "caryca"robił za "goryla"przewodniczącego komisji. Pani Pawłowicz z PiS,wydzierała się i wołała by zamknąć "mordy". Dokładnie tak jak poseł na wideo. Po czym wyjęła grubą bułkę i obżerała się ! Sposób w jaki to robiła, zasługuje na takie określenie. 

 Szaleńcy wzięli Polskę w zarządzanie, bo jak można nazwać tego pana, który jako zwykły poseł rządzi całą Polską...? Oderwany od reali współczesnego świata. 
Chory z nienawiści, mściwy, bez jakichkolwiek hamulców w drodze do władzy.
DYKTATOR!!!
 Gdzie są psychiatrzy!? - dlaczego ten człowiek nie jest w zakładzie zamkniętym dla chorych umysłowo?
Zdenerwował się, bo wcześniej inny poseł przypomniał jego brata, poprzedniego prezydenta który zawsze stał na straży konstytucji! a żyjący braciszek, od czasów gdy przejęli władzę, ciągle ją łamie. Poza tym, poseł wściekał się, że głosowania tak długo trwają, bo posłowie za długo dyskutują.

 Czyli realnie, jutro ustawa będzie przegłosowana. 
SĄDY OPANOWANE przez jedną partię szaleńców.  
PREZYDENT podpisze, bo wie, że teraz jego partia PiS ma całkowitą władzę. Nic mu nie grozi. Pod Trybunał Stanu nie pójdzie, za łamanie konstytucji. Ani ON, ani obecny  rząd. Za dwa lata wybory, które też wygrają! Bo zmienią ordynację, policzą głosy jak chcą a SĄD Najwyższy je zatwierdzi. !SĄD, wybrany przez jedną partię. Polskę czekają ciężkie czasy. Komunizm wrócił!!! sprawiedliwość będzie w ręku jednego człowieka!!! 

                                                DYKTATORA !  - psychopaty...
Smutne.  
Taki los, sami obywatele sobie stworzyli, nie idąc na głosowanie. Chcieli "ODMIANY"? to będą ją mieli. Więzienia już się dobudowuje. Paralizatory czekają. Policyjne pałki też. Kościół się cieszy. Bo takie "konfitury" jakie żrą, przy tym rządzie, są warte miliardy. Ta mafia, wkrótce powie czego sobie życzy... w ustawach. To dostanie. Czyli państwo będzie wyznaniowe z jedną, jedynie słuszną religią. 
ZŁO SIĘ ROZLAŁO !  Kościelne belzebuby, zameldowały się u toruńskiego Lucyfera, i złożyły mu pokłon. TFU !

 Mój piesio, zareagował optymistycznie jak zawsze Mnie też do tego namawia . Chyba go posłucham. O komfort psychiczny warto zadbać. Natychmiast!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.