2 marca 2018

Ośmiorniczki, to mały pikuś...

 Nie trudno zauważyć, że źle dzieje się na całym świecie. Myślący to widzą, wyciągają wnioski.  Usiłują mimo tych, zachowywać się przyzwoicie. Jednak są tacy, co o przyzwoitości nawet nie słyszeli. Co to za twór!? - pytają. Korzystają więc, dopóki są przy "korycie"...

Zdecydowana większość, to ta, co obecnie  na świecznikach. Obnaża się, w najbardziej  skrajny, by nie powiedzieć w "wulgarny" bezczelny sposób. Ta konsumpcja wszystkich przywilejów, wykorzystywanie dostępu do "korytka" aż w takiej skali, paraliżuje. Po prostu, paraliżuje. Cała heca z nagrodami, dla ministrów, prezesów spółek i innych, pokazuje skalę pazerności w dotychczas nie znanej. Całkowita destrukcja moralna. CAŁKOWITA!
*** "W Polsce  zamieszanie bo okazuje się, że Ministerstwo Obrony Narodowej pod kierownictwem Antoniego Macierewicza wydało w ciągu półtora roku ok. 14,8 mln zł... ze służbowych kart.
 To ponad siedem razy więcej niż pracownicy pozostałych ministerstw razem wziętych. Może kiedyś, może w jakiejś autobiografii albo wywiadzie rzece, Jarosław Kaczyński przyzna, że Antoni Macierewicz to największa pomyłka w jego politycznej karierze. Ten wniosek wydaje się oczywisty od tak dawna" - pisze GW.  
 *****
I co z tego !? Pozwolono mu okradać,  niszczyć armię i Polskę, dwa lata!!! Nie wspomnę o wcześniejszych jego dokonaniach.
 "Autorytet" dla "ciemnego luda", KK, dał mu też parasol ochronny. Nie tylko jemu. Całemu rządowi. Wiedział, że konfitury  będą jeść długo. Mlaskając przy tym obleśnie. Wiedzieli, że nawet wybór "deseru" należy do nich. Bez większych konsekwencji. Od wieków...ciągle taki sam. tfuj!!!


 Takich chorych niszczycieli jest  zbyt wielu. Katastrofa więc jest nieunikniona! Opozycja, cięgle ciepła woda. Bez energii i planów. Naród, jakby sparaliżowany. Brak słów! Za dwa lata, nie będzie czego naprawiać. Nie będzie okazji... Idzie państwo policyjne, dyktatorskie,  z obrońcami  faszystowsko-nazistowskiego ruchu(na razie).

Dosyć, nie chce mi się więcej "rozkręcać". Po dzisiejszych marszach ONR-u  w obronie "żołnierzy wyklętych" w większości morderców, żyć się nie chce, a co dopiero pisać.Maszerowali z emblematami hitlerowskimi... Pod opieką Polskiej policji. Wstyd i hańba ! - znowu na cały świat.

.Konkretami i szczegółami może zajmą się Ci co powinni i CI, którzy mają zacięcie. Ja nie mam.  Będzie co ma być.  
I pomyśleć, ile zła mógł wyrządzić w tak krótkim czasie , JEDEN CZŁOWIEK !
 JAROSŁAW KACZYŃSKI.  Historia, jednak niczego nie nauczyła. Nikogo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.