3 kwietnia 2016

Skretynienie całkowite?

- Nie ma się co buntować, kobitki - rzecze "niepokalana" dziewica. Chcecie chłopa to i będziecie rodzić ! Nieważne z gwałtu nie gwałtu. Jak się wystawiacie to i was gwałcą. Jak z debilami się zadajecie to i debili będziecie rodzić. Dla kościoła każda sztuka się liczy. To oczywiste, że jestem za całkowitym zakazem aborcji.
- To oczywiste, że jestem za całkowitym zakazem aborcji - powtarza jeden z uratowanych plemników.(miłośnik tylko kotów)) Jestem Katolikiem. Kościół od wieków mówi, że baby trzeba trzymać krótko. Rola ich posługi była już ustawiona  przed wiekami. Przez samego B. Zupełnie nie rozumiem ich buntu.
- To oczywiste. Zero kompromisu! Nie potrzebny nam tu islam i uchodźcy, by nauczać "nasze kobiety"Też wiemy jak je "za twarz" chwytać. Teraz wreszcie mamy warunki ku temu. Nauka będzie kosztowała, to zrozumiałe. Życie jest piękne, zamierzam z niego dobrze korzystać...hę, he, hę.
 *
 Całkowity zakaz aborcji! Taki "prezent"_dla papieża z okazji letniej wizyty?
Prawo boskie nad stanowionym!!! buźki w kubełek szanowne panie!
________
KONI również żal...:(((((((((
- To już trzeci w ciągu paru miesięcy, a drugi w ciągu 2 tygodni. Parę dni temu, oźrebiła się...
 - Puszcza do "wycinki"!!!

- pan Szyszko, na pytanie dlaczego podjął decyzję o wycince drzew w Puszczy...
- To głupie pytania. Potrzebujemy drzewa i padło na Puszczę. Proste. Tak zameldował stary Pień mózgowy!
Tiaaa, powrót do średniowiecza, palenie na stosach nieprawomyślnych. Paliwo trzeba zapewnić!? "Kornik"tego nie przykryje.

 Tak umierają nasze  Wizytówki. Bandę kretynów, wyniesiono  do rządzenia Państwem! (KK) mu to  załatwił. Teraz dopiero, za chwilę, Polska będzie w ruinie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.