24 listopada 2017

3 x WOLNOŚĆ. Demonstracje...:(


  Może Naród się Rozrusza ?  Szkoda było lata, ludzie uwierzyli Prezydentowi,  że nie pozwoli na zawłaszczenie sądów przez jednego człowieka. Pozwolił !Naprawdę pozwolił. Tylko wyszarpnął dodatkowe profity dla siebie. Żałosne. Teraz Listopad, zimno, ludzie wreszcie się obudzili? Prezydent zgadza się na  dyktaturę... ona zbliża się wielkimi krokami. Potem koniec wolności. Ciemna "zakadzona" masa, uwierzyła po raz ..no który ? Nie będzie miliona obywateli, to nic się nie przebije.  Wygrają z "pierwszego sortu", zdradzieckie mordy i kanalie.

 Ordynacja wyborcza już też zmieniana,  pozostała czysta formalność. Napisana jest przez debilnego "małego kazia". W taki sposób, że zapewnia wygraną obecnemu rządowi. Nie mogą ryzykować utraty władzy. Trybunał stanu, upomniał  by się o tych niszczycieli  państwa.
 Stary zgred, kawaler, naczelny niszczyciel,  Kaczyński, z krwiopijcą Rydzykiem, zakotwiczyli się w swoim  Królestwie Ziemskim !

" Biada tym co uwierzyli ! albowiem wielką niegodziwość i boleść na cały naród sprowadzą . Na śmiech i drwiny już wystawili.   Sprzedali się i zdradzili!!! " 
 ***
Wczoraj na jednej z komisji sejmowych w pewnym momencie kilka osób zaczęło śpiewać, "Boże coś Polskę"...itd. A po chwili jedna z pań wstała i powiedziała, że jest "Matką Boską" :):) księża tak powiedzieli, i to jest prawda - oznajmiła z przekonaniem. AUTENTYK!   
KONIEC ŚWIATA, WKRÓTCE!?? 
 Ten fakt pewnie, bardziej prawdopodobny. Szaleństwo za szaleństwem.  Szaleńcy szaleńców poganiają i w niewolę biorą.  Okrutna prawda. :(((((  HORROR! Niech to szlag!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.