3 września 2017

Jaka baba, każdy widzi...

...kilka rodzynków, nie polepszy jej smaku. Z tej pszennej mąki ani chleba, ani dobrej babki nie będzie
"Dobra zmiana" w  "ulepszonej" pszenicy, polega na bezczelnym zatruwaniu ludzi. .Na przykład jest w niej nowe białko zwane gliadyną. Nie wolno mylić tego składnika z glutenem, który jest dzisiaj problemem samym w sobie. Praktycznie wszyscy są narażeni na gliadynę, ponieważ jej działanie przypomina opium.  Wiąże ona receptory opioidowe w mózgu i pobudza apetyt. Co tam,biznes jest biznes! :) Ludzi i tak za dużo na świecie. Redukcja staje się konieczna i bardzo pilna.
ps. Teraz wiadomo, czym się opychają pisowcy. Mózgi mają "przenicowane" pszenicą na bank :)))

 Koniec wstępu.

 Ostatnio trafiły do moich uszu opinie księży, na temat obecnego rządu. To są dla mnie rodzynki :) aż dziw, że się uchowały. Jest to:
 Bp Tadeusz Pieronek: łamanie konstytucji jest łajdactwem. To jest wielki dramat tych, którzy zamiast strzec konstytucji, łamią ją raz po raz - powiedział w Kropce nad i.
 W dodatku domagają się, żeby zrobić nową konstytucję, by zatwierdzić te swoje łajdactwa, które dotąd popełnili - podkreślił.  Można? -można być przyzwoitym człowiekiem.

Drugim, jest
Ksiądz Adam Boniecki:
 
- W świadomości katolików, chrześcijan, Kościół jest PiS-owski. Po pierwsze - mówiąc, że Kościół jest PiS-owski,  mają na względzie księży, proboszczów, biskupów. Takie wrażenie odnoszą ludzie.

 Nie wyssałem tego całkiem z palca. Kościół powinien być ponad partiami. Prezes Kaczyński mówił, że wygrali wybory dzięki Kościołowi, dzięki księdzu Rydzykowi. Powiedział, że gdyby nie ksiądz dyrektor, toby nie wygrali tych wyborów. Tak powiedział. Jak ma faceta, dzięki któremu wygrywa wybory, no to się z nim jakoś liczy "- ocenił duchowny.

 Przez 6 lat miał zakaz wypowiadania się.Zmienił się zarządca" zakaz cofnął. Jednak pan Boniecki, (83)zdania nie zmienił na dzisiejszy współczesny świat.Trafnie ocenia sytuacje. Jest po prostu przyzwoitym człowiekiem. Jest mu też przykro, że kościół tak bardzo został podzielny. Duży wkład ma o. Rydzyk i jego media. Nienawiść przelewa się. To niepokoi.
Prawda? -prawda!

 Trzeci, to gnębiony od lat przez sadystę, arcybiskupa H. Hosera,
 Ksiądz Lemański.
Ostatni jego komentarz odczytałam dzisiaj dopiero w sieci. On zamieścił u siebie na Fb. parę dni temu. (Ja nie mam) Został zmuszony od razu przez p. Karskiego, do napisania przeproszenia za niektóre określenia i złagodzenia jego formy. Dlaczego ? Dla mnie był bardzo celny. Wyjątkowo celny.:)
Fragment, bez przeprosin:)

...Powtarza więc niczym zdarta płyta slogany i banialuki przysłane przez "naczelnika". Można by napisać - sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało. Ale skoro zdecydowała się ta marionetka, która porażkę nazywa zwycięstwem, niedorajdę - geniuszem, tchórza spod Smoleńska - reformatorem polskiej armii, a niedouczonym prawnikom pozwala demontować polski system sądownictwa. Skoro ta osoba zdecydowała się tysiącom ludzi, którzy wyszli na ulice i place polskich miast i miasteczek by stanąć w obronie niezależności sądów - zdecydowała się publicznie napluć w twarz i oskarżyć nas o to, że protestowaliśmy wtedy za pieniądze i pod czyjeś dyktando, to powiem o tej nieporadnej, zakompleksionej i mijającej się z prawdą na każdym kroku kobiecie słowami byłego marszałka Dorna - "łże jak bura s*ka".
 

Proszę o więcej "rodzynek" całe tłumy rodzynków! :)

Słuchałam akurat tego przemówienia pani Szydło. Powiedzieć zdziwiona, to mało. Zamurowało mnie. ! Jak można takie kłamstwa głosić?Dobra zmiana wszystko może...? Tak, i wszystko jest mozliwe

nawet baba o sześciu cyckach:)))
- Nie pozwolę się obrażać, chcesz na solo?hau hau! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.