16 maja 2017

Super Babcia do końca :)W 2018 roku na deskach teatru West End w Londynie zadebiutuje musical o Tinie Turner.
Tina Turner zgodziła się na stworzenie musicalu o jej życiu .78-letnia dzisiaj wokalistka, która od lat unika kontaktu z mediami, podpisała umowę z holenderskim producentem Joopem van den Endem. Efekt ich współpracy ma zostać zaprezentowany właśnie w 2018 roku. Producenci, kilka lat zabiegali o zgodę wokalistki na stworzenie musicalu. Jednak dopiero teraz postanowiła zgodzić się.

Obecnie Tina Turner mieszka w Szwajcarii.Po ponad 20 latach bycia w związku, w 2013 (74)wyszła za mąż za Erwina Bacha. Niemiecki impresario podarował Tinie 73 tys róż.  Ślub odbył się w obrządku Buddyjskim, w rezydencji nad Jeziorem Zuryskim. Młodszy od Tiny mąż,o 16 lat przypieczętował wreszcie swoje oddanie. Tina dla niego nauczyła się języka niemieckiego i powiedziała, że po otrzymaniu obywatelstwa tego państwa , natychmiast zrzeknie się obywatelstwa amerykańskiego. Słowa dotrzymała . Zdradziła nawet, że znalazła swoje miejsce na ziemi, u boku kochanego mężczyzny.                               Bardzo się cieszę!:)oby żyła jak najdłużej.

...słowa tej mantry w obrządku Buddyjskim :)

"Om, Wszystkim niech spłynie Szczęście,
Zawsze niech będzie Pokój,
Wszystko niech będzie Pełnią,
Wszystkim niech sprzyja Opatrzność.
 Om, Pokój, Pokój, pokój...
 __________
jak dla mnie ok:)

 
 2013 rok- z mężem

2016 rok.znowu szczuplutka:) (grzecznościowe podanie ramienia))
ps. zupełnie przypadkiem wskoczył mi temat i zapragnęłam sprawdzić co u tej wokalistki po latach milczenia słychać:) Cieszę się, że wszytko ok ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.