Myślę, że odpowiedź dla myślących ludzi jest oczywista i to nie jest Donald Tusk!!! Jestem skłonna uwierzyć, że teraz, po minionych rządach, najgorszy wróg dla Polaka to...POLAK ! Po kilku latach rządów PiS-u gdzie nienawiść płynęła wodospadem, tak się porobiło, niestety,
Poprzedni prezydent, Duda jak i obecny, bez skrepowania głosili i ciągle głoszą nienawistne i krytyczne ''klimaty'' za granicą. Jak wyglądają obrady sejmowe to widać i słychać . Skandal i masakra. Podeptanie godności uczciwych oglądających obywateli, jak i zasiadających w Sejmie posłów. WSTYD.
Zgadzam się z pańską opinią panie Jacku, w każdym calu. Pod szyldem K, k. nacjonalistycznego, ,wyrosła potężna ''HYDRA'' . Wiadomo jak powinna kończyć, za każdym razem. Czy skończy ??? 😨
PS. Wściekle gorąco we Francji. Padają rekordy. SENIORZY powinni siedzieć w domu.
Z samego rana już jest 26 stopni, Jestem dość zmęczona tym upałem, mogę wyjść o 22, dopiero. W nocy źle sypiam niestety., bo muszę wyłączyć wiatrak. Ten szum na moje uszy w nocy, nie do przyjęcia, Nawet jak korki są. NIE SKARŻĘ się , w wielu miejscach tak się dzieje . Na świecie także. Każdy musi jakoś sobie radzić. Z pomocą czy bez. Współczuję tym, którzy pozostawieni sami sobie, muszą na dokładkę pracować, dyżurować, obsługiwać innych. itd i itd. Więc ja zamykam ''gębusię'' i idę pod zimny prysznic.
Pomyślności dla zaglądających i przerwy w ''ukropach'' 💓
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz